אימון סוכנים

“שלומי דלאל סוכנות לביטוח” מעניקה לסוכני הביטוח ליווי מקצועי מלא מא’ – ת’. השירות כולל: ייעוץ והכוונה אישיים, הצבת יעדים, תרגול מעשי בשטח בזמן אמת, פגישות במשרד הסוכן, העצמת הסוכן וקידומו להגשמה אישית ומקצועית ולמקסום הפוטנציאל שלו להפוך לסוכן מקצוען שסוגר עסקאות ומגדיל רווחים.

איך זה עובד?

שלומי מקיים פגישות שבועיות עם כל סוכן, בכל פגישה מגדירים יחד מטרות להשגה, מסמנים את הדרך, ומתכננים דרכי פעולה המותאמות אישית לכישורי הסוכן והמקום בו הוא נמצא כרגע.
הסוכן מקבל טיפים חכמים, עצות מועילות, כלים מעולים ותרגילי אימון לביצוע עד לפגישה הבאה.
תהליך הליווי מאופיין בהתקדמות רציפה ומעשית בשטח. שלומי שותף מלא לקונפליקטים שמתעוררים, ולדרישות העולות מן השטח ומציע פתרונות מעולים ודרכי פעולה ליישום בשטח המכירות של הסוכן.
בנוסף, מסייע שלומי בהשמת סוכני ביטוח בחברות המובילות וקידומם, זאת הודות למערכת הקשרים הענפה של “שלומי דלאל סוכנות לביטוח” עם מיטב אנשי המפתח מתוך החברות.
לצד מפגשי האימון מקיימת סוכנות “שלומי דלאל” מפגשי העשרה, ימי פינוק וחוויה וכל מה שצריך בשביל לגבש את קבוצת הסוכנים המנצחת בהנחיית שלומי דלאל
כמו כן, מעניק שלומי שירותי העצמה אישיים להגברת הביטחון ביכולות, למימוש עצמי, זוגי ומשפחתי הבא לידי ביטוי בכל תחומי החיים, נותן מענה טלפוני אישי בכל שעות היום, מכוון, מנחה ומוביל את לקוחותיו בדרך הבטוחה להצלחה