למה צריכים את שלומי דלאל סוכנות לביטוח ?

נשאלת השאלה לשם מה אני זקוק לסוכן ביטוח כדי לקבל הלוואה בריבית נמוכה מהמוסדיים?
הם הרי יכולים לעשות זאת לבד, ללא סיוע שלנו.
בבדיקה פשוטה ניתן לבדוק את זה ולאחריו למלא טפסים לצורך קבלת ההלוואה שאותם ניתן להוריד מאתר האינטרנט, או לקבל בפקס ובאימייל משירות הלקוחות.
מה נותר בסוף, אם לא למלא את הטפסים, לצרף מסמכים רלוונטים ולשלוח…
יש רבים מהמוסדיים שנותנים הלוואות, יש מעטים מהלקוחות שמאשרים להם את ההלוואות.
זו לא הבעיה היחידה בדרכנו לקבלת ההלוואה, גם המוסדיים שמאשרים את ההלוואות, לא יאשרו לכול אחד שיחפוץ בכך, שכן זו הלוואה לכול מטרה, הלוואה בריבית נמוכה, ללא ביטחונות ואיש לא מבטיח למוסדיים, שאת ההלוואה ישלם הלווה עד תומה, מה יקרה במקרה של חדלות פירעון ועוד כהנה תקלות, שיכולות להתגלות במרוצת השנים, בכול מה שקשור להחזר ההלוואה?
מסיבה זו המוסדיים לא מעוניינים לתת הלוואה לכול לקוח שלהם, אלא רק למי שהם חפצים ביקרו.
לשם כך יש את המסמכים שאנו מצרפים להלוואה ושולחים לחברת ההלוואות ואת המיידעים שחברת ההלוואות, יכולה לקבל על הלקוח, כמו דירוג האשראי של הלווה.
צריך גם להבין בכול רזי הפרטים הקטנים שרשומים במסמכים שאותם אנו מצרפים, כדי לקבל את ההלוואה.
צריך להבין את השפה הפיננסית של המוסדיים.
חוסר תשומת לב הכי קטנה וההלוואה יכולה להיפסל.
כמו לדוגמה, חזרה של הרשאה או של צ’ק בדפי העו”ש של חשבון הבנק שלנו, שאותם אנו הגשנו לצורך קבלת ההלוואה מהמוסדיים, תפסול אותנו לאלתר מקבלת ההלוואה.
ברגע שנפסלנו, הסיבה לפסילת הבקשה שלנו להלוואה והמסמכים שהגשנו, רשומים במערכות החברה.

אם כבר לוקחים הלוואה דרך סוכן, לשם מה יש צורך בעזרה של שלומי דלאל סוכנות לביטוח, הרי כמעט לכול אחד מאתנו, יש סוכן ביטוח שיוכל לעשות עבורו את אותו השירות כמו שלנו בעלות נמוכה יותר…
זו בדיוק הבעיה.
סוכן שמוכר כול היום ביטוח רכב או סוכן שמוכר כול היום רק ביטוחי בריאות ורק בזה מתעסק, יבין יותר טוב מסוכן ביטוח שעוסק רק בפיננסים, בכול מה שקשור לתחום ביטוחי הרכב או בתחום ביטוח הבריאות, בהתאמה, למרות שאולי גם לסוכן הפיננסים יש מושג כיצד להחתים לקוח על ביטוח רפואי.
בדיוק כך, מאותה הסיבה, לסוכנות שלומי דלאל המתמחה בתחום ההלוואות, רק דרך המוסדיים, יש יותר ניסיון בתחום מסוכנויות אחרות, שבין היתר נותנות פעם בתקופה הלוואה ללקוח שלהם.
נכון אנו גובים תשלום עבור השירות שלנו אבל זהו תשלום מוכוון תוצאות: קיבלתם את ההלוואה, תשלמו עבור השירות שלנו ואם לא קיבלתם את ההלוואה, לא תצטרכו לשלם לנו שקל עבור השירות שלנו לקבלת ההלוואה,
זהו מצב של WIN WIN, שטובה לשני הצדדים.