הלוואה חוץ בנקאית – איכותית ואמיתית

שוק האשראי הצרכני בישראל הולך וגדל, וזאת בשל הגברת תחרות וכניסת שחקנים חדשים לשוק ההלוואות וסביבת ריבית נמוכה שהופכת למעשה את הכסף ל”זול”. המשמעות היא שיותר ויותר ישראלים לוקחים הלוואות והצריכה במשק הולכת ומתבססת יותר על אשראי, בדגש על השוק החוץ בנקאי. אבל לא כל הלוואה חוץ בנקאית הינה זהה לאחרת ולא כל ההלוואות כדאיות, איכותיות ואף בטוחות.

אנחנו ב"שלומי דלאל סוכנות לביטוח" מציעים אפשרות אחרת ובטוחה יותר למתן הלוואות חוץ בנקאיות כדאיות מבחינה כלכלית ומבחינת תנאי ריבית אטרקטיביים ותחרותיים לשוק.

כדי שתבינו מה המשמעות של הלוואות חוץ בנקאיות ושל לקיחת פתרון האשראי הפרטי האיכותי והמתאים ביותר עבורכם, לפניכם מדריך מעשי ושימושי לקבלת הלוואה חוץ בנקאית. אנו כמובן כאן זמינים לכל שאלה שלכם ונשמח לסייע לכם לקבל הלוואה מותאמת אישית ובתנאים מצוינים.

הלוואות חוץ בנקאיות

הלוואה חוץ בנקאית היא הלוואה שבה הגוף המלווה אינו בנק מסחרי מוסדר. עד היום הבנקים הם ספקי האשראי הגדולים בכלכלה. אך השינויים במשק וכניסת גורמים מסחריים נוספים גרמו לתחרות עם סביבת ריבית נמוכה ולהלוואות פרטיות ועסקיות שלא דרך הבנקים וללא השפעה ישירה על ההתחייבויות הבנקאיות של הלווה.

על פניו גם הלוואה מההורים או מחבר היא הלוואה חוץ בנקאית. באופן עקרוני זה נכון, אך לא זו הכוונה כמובן. הלוואות חוץ בנקאיות לגיטימיות הן כאלו אשר ניתנו על ידי גוף פיננסי מסודר הפועל תחת הרשיונות המתאימים לתחום עיסוקו, ובכלל זה למתן הלוואות!

בשוק האשראי הצרכני החוץ בנקאי בישראל פועלות חברות כרטיסי האשראי, חברות מימון הנמצאות בבעלות גופים פיננסיים אחרים וחברות הלוואות פרטיות הפועלות תחת רישיון הלוואה מטעם משרד האוצר.

וישנה אפשרות נוספת של הלוואה חוץ בנקאית, האפשרות היעילה והבטוחה שמציעה לכם "סוכנות שלומי דלאל". הלוואות מחברות הביטוח והגופים המוסדיים, על בסיס החסכונות הפנסיוניים שלכם – על בסיס ולא על חשבון.

הלוואות דרך חברות הביטוח ובתי ההשקעות

כיום ניתן לקבל הלוואות חוץ בנקאיות גם דרך גופים פיננסיים גדולים וחזקים שאינם בנקים ואינם גופי הלוואה פרטיים. אלו הגופים המוסדיים – חברות הביטוח ובתי ההשקעות – גופים פיננסיים המנהלים עבור כולנו את קרנות הפנסיה, קופות הגמל וביטוחי המנהלים, לצד כמובן פוליסות ביטוח מכל הסוגים.

כאן הצוות היעיל והמיומן של "שלומי דלאל סוכנות לביטוח" נכנס לתמונה ומשיג לכם את פתרונות ההלוואה הרלוונטיים והכדאיים ביותר

בזכות היכרות רבת שנים עם חברות הביטוח ובתי ההשקעות ושלל התקנות והחוקים בתחום, כמו גם הודות למערכת קשרים עסקית עמוקה עם הגורמים הנכונים בתוך גופים פיננסיים אלו מאתר עבורכם אפשרויות אופטימאליות של הלוואות חוץ בנקאיות. אנו לא מעניקים את ההלוואות עצמן ולא מקבלים תגמול כלשהו מהגופים המוסדיים המלווים בעבור ההלוואות .