שלומי דלאל סוכנות לביטוח"

הוקמה ע"י שלומי דלאל בשיתוף שאול דולב בשנת 2013 כמענה לצורך ההולך וגדל בקרב סוכני הביטוח במאמנים אישיים ומקצועיים שיהוו תחליף הולם למפקחים השכירים בחברות הביטוח.
"שלומי דלאל סוכנות לביטוח" חרטה על דגלה ערכים של מקצוענות, אמינות, ושירות בהתאמה אישית וספציפית לכל לקוח. הסוכנות מעניקה מענה מקצועי ייעודי לסוכני ביטוח מוכשרים ומוסמכים המעוניינים בקאוצ'ינג אישי, ממוקד ויעיל שיהפוך אותם לתותחי מכירות מומחים שמגדילים רווחים וחותרים להצלחה.

החזון שלנו:

מתן סיוע ופתרונות לכלל לקוחותינו במקצועיות באמינות ובמהירות ,
עם דגש חזק במתן הלוואות חוץ בנקאיות .

לקדם כל אחד מלקוחותינו להצלחה מקסימלית ולפסגות חדשות שלא הכיר קודם לכן. אנו שואפים לאמן את כלל סוכני הביטוח בישראל לעתיד חדש, רווחי ומבטיח.

אודות שלומי דלאל

שלומי דלאל החל את דרכו המקצועית כמפקח בחברת הביטוח "כלל". ב2006 יצא לדרך עצמאית והקים קבוצה עצמאית משלו לאימון סוכני ביטוח.
כאיש מקצוע בעל תואר ראשון במנהל עסקים ורזומה עשיר ורב שנים של עבודה מעשית בשטח עצמו, הכיר שלומי מקרוב את כל האתגרים והקונפליקטים בעבודתם של סוכני הביטוח, למד כיצד לפתור אותם, להתנהל נכון ולהתקדם בהתמדה להשגת יעדים וקידום אישי ועסקי ופיתח שיטות וטכניקות ייחודיות אותם הוא מיישם בפועל עם לקוחותיו-סוכני הביטוח.
שלומי הינו איש של עשיה שחי ונושם את עולם הביטוחים הדינמי על כל רבדיו ועמקיו, אוהב את העבודה והקשר הישיר עם הסוכנים וחש סיפוק עצום עם כל התקדמות והצלחה של כל אחד מהם.

אודות שאול דולב

פורש צהל בדרגת סגן אלוף עם הכשרה ועבודה כמנהל פיתוח עסקי בכלל ביטוח
במשך 12 שניים .
כיום בחר בדרך עצמאית ומביא איתו מקצועיות ואמינות ידע נרחב ורמת שרות גבוהה.